Komanda

Mūsų vedėjai

Tadas Rimgaila – profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius, arti dešimties metų dirbantis šioje srityje. Įgytas aukštasis magistro laipsnio išsilavinimas ir turininga karjera legendiniame sportinių šokių ansamblyje “Žuvėdra” išlavino kitokį jo požiūrį į užsakovų šventes. Dėl to žodžiai “Kultūringi renginiai – kultūringiems žmonėms” yra būtent apie jį.


Tadas apibūdina save kaip užsispyrusį ir ryžtingai užsibrėžto tikslo siekiantį žmogų – apie tai liudija jo pasiekimai sporte ir versle. Tuo tarpu kolegos vertina jį kaip išskirtinai šiltą ir kūrybingą asmenį, visa širdimi atsidavusį savo vykdomai veiklai. Su šiomis vertybėmis jis žvelgia ir į atliekamą darbą bei klientų pageidavimus, ir dėl to jį gali rekomenduoti tiek privatūs klientai, tiek įmonių atstovai, kuriems jis yra vedęs virš 60 vestuvių ir 100 kito pobūdžio renginių.
 


Viačeslavas Mickevičius - puikus „idėjų generatorius“, žaismingas vedėjas, vienintelis Lietuvoje rengiantis žongliravimo, vienračiavimo, ekvilibristikos, žmogaus orkestro bei fakyrų elementų turinčius pasirodymus, kurie neabejotinai tampa vakaro "vinimi". 

Viačeslavas yra profesionalus aktorius, gebantis puikiai improvizuoti įvairiose situacijose ir aktyviai į improvizacijas įtraukti visus svečius. Jis taip pat palaikys pokalbį su jais ne tik lietuvių, bet ir rusų bei lenkų kalbomis! 


Haroldas Urbonavičius - jaunatviškas, iškalbingas ir kultūringas vedėjas, savo programą praturtinantis šokių pamokėlėmis ir smagiais žaidimais.

Pagrindinis Haroldo tikslas ir šūkis - ''kad iki 21 val. visi pakiltų nuo stalų ir linksmintųsi!''.

 

 Elena Leonova - daugumai geriau žinoma, kaip profesionali šokėja, tačiau jau kurį laiką vedanti įvairius renginius. Žavi mergina, kuri papuoš kiekvieną renginį ir, reikalui esant, padovanos Jums nuostabų šokį!
Eleną tai pat rekomenduojame užsakovams, kuriems būtinas rusakalbis vedėjas.
 

Andrius Butkus – TV šou ir laidų vedėjas, įvairių projektų dalyvis, o taip pat tiesiog žavingas, komunikabilus, neišpuikęs ir draugiškas Jūsų renginio vedėjas!

Dainininko, šokėjo ir šokių mokytojo karjera liudija apie sceninius Andriaus įgūdžius, kurie leis dar labiau paįvairinti Jūsų šventę.

 


 

Renginių organizatoriai ir koordinatoriai Liucina Rimgailė  - Jūsų renginio organizatorė ir koordinatorė, su kitų "peliukų" pagalba, pavers Jūsų šventę įsimintina ir nepamirštama! Iki šiol Liucinai buvo patikėta ne viena šventė, kuriai ji sugalvojo temą ir pagal ją stilizavo tiek pasirinktas patalpas, tiek saldžiuosius stalus.

Liu tikslas - 150% patenkinti Jūsų lūkesčiai ir sklandžiai įgyvendintas renginys, Jums net nepastebėjus, jog tuo kažkas rūpinosi.DJ

Mums svarbu, kad muzikinis fonas atitiktų ne DJ, o Jūsų skonį bei nuotaiką, todėl dirbame su tais, kurių leidžiama muzika priverčia šypsotis ir judėti net linkusius to nedaryti!