Renginių organizavimas

Kiekvienas renginys yra unikalus, išskiskiriantis savo koncepcija, apipavidalinimu bei auditorija, todėl pirmiausia atidžiai išklausę Jūsų pageidavimus, parenkame geriausiai juos atitinkantį variantą.

Paslaugų įkainiai.

 

Siūlome Jums:

Scenarijaus kūrimo paslaugas

Turėdami ne vienerių metų patirtį darbo su skirtingo pobūdžio renginiais, galime sukurti originalų ir taikliausiais Jūsų norus atspindintį scenarijų.

Scenarijus vestuvėms, jubiliejui, išleistuvėms, įmonės renginiui – viskas, ką galime parengti Jums skubos tvarka ir net keliomis kalbomis.

Tikime, kad nėra nieko neįmanomo! Tad pasitelkę savo ir partnerių pajėgas, tuo įtikinsime ir Jus :)


Renginių stilizavimo paslaugas

Teminis vakarėlis - Cirkas

Atrodo, smulkmena.. bet kokia svarbi!

Jeigu matote daugiau negu balta-juoda, jeigu norite, kad Jūsų šventę visi įsimintų, kaip išskirtinai skoningą – visada turime ką Jums pasiūlyti.

Daugiau nuotraukų. 

 

Be bendro dekoravimo, taip pat siūlome teminius saldžiuosius stalus su naminiais "Liu Patty" kepiniais. Daugiau apie juos: https://www.facebook.com/LiucinosPatty?ref=hl


Vedimo paslaugas


Patikėkite renginio vedimą savo srities žinovui ir būkite tikri, jog jis bus įgyvendintas pagal planą, o Jums nereikės rūpintis, kad net tarpusavy nepažįstami žmonės puikiai praleistų laiką kartu.

  
PictureVestuvės, Gimtadieniai/jubiliejai, Abiturientų išleistuvės


Sąskrydžiai, Korporatyviniai renginiai

Kalėdiniai/naujametiniai vakarai

Vakarėliai klubuose, Mergvakariai

Teminiai vakarėliai…..

Tai tik dalis to, ką yra vedęs 
Tadas Rimgaila ir kiti vedėjai, su kuriais bendradarbiaujame.

Siekdami geriausio rezultato, visuomet atsižvelgiame į Jūsų pageidavimus bei pačių vedančiųjų profesinį profilį. Tokiu principu teikiame pasiūlymą Jums.


DJ paslaugas

Ilgus metus glaudžiai bendradarbiaujame su tais, kurie ne kartą įrodė kaip puikiai „jaučia publiką“ ir moka pritaikyti muzikinį foną jai. Jų fonoteka yra turtinga populiarių, senų-gerų ir lotyniškų hitų, kurie taip pat gali būti papildomi gyvu perkusijų garsu!


Renginių koordinavimo paslaugas

Nusprendėte patys organizuotis vestuves, bet nežinote, kaip padaryti, kad svarbiausią gyvenimo dieną visos smulkmenos, visi užsakyti atlikėjai ir kt. tikrai būtų savo vietose?

Jums tereikia dešinės rankos - vestuvių koordinatoriaus! Tai asmuo, kuris viską sužiūrės, viską užbaigs ir užtikrins, kad viskas vyktų BŪTENT TAIP, KAIP JŪS NORĖJOTE.